ELFi talgukontori meeskond:




Siim Kuresoo 
ELFi juhatuse liige
Talgukorraldaja
 (+372) 56 469 026
siim@elfond.ee 





Kadri Aller
ELFi talgukorraldaja
(+372) 53 99 3890
kadri.aller@elfond.ee








Elo Uibokand
ELFi talgukorraldaja
(+372) 566 96 580
elo.uibokand@elfond.ee








Jaanus Libek
ELFi talgukorraldaja
(+372) 56 977 433
jaanus@elfond.ee






Kõik talgukorraldajad leiad sellelt meiliaadressilt:

talgukontor@elfond.ee




Nõu ja jõuga on abiks:




Tarmo Tüür

ELFi juhatuse liige
Teeme Ära talgupäeva eestvedaja
tarmo@elfond.ee







Mart Kiis
ELFi talgute suvekooli 2018 korraldaja
(+372) 580 56 737
martkiis3@gmail.com  






Piret Väinsalu
ELFi talgute suvekooli eestvedaja
piret@elfond.ee






Varasemalt on talguvankrit vedada aidanud:
Triin Nõu
Rait Parts
 
Paul Hunt
Rimo Lausmaa
Indrek Kuuben
Jüri-Ott Salm


Teised vabatahtlikutöö projektid:



Konnad teelt! meeskonna kontaktid leiab siit. 




Talgureise korraldab SA Eestimaa Looduse Fond


SA Eestimaa Looduse Fond
Lai 29, Tartu 51014
www.elfond.ee
a/a EE282200221005100292 (Swedbank)
(+372) 7428 443
Reg. kood 90001457
ELF Facebook'is / ELF YouTube'is


ELFi vabatahtlikud talgujuhid

ELFi talgujuhid 2018. aasta juuni alguses Laulasmaal.

ELFi talgujuhid 2017. aasta juuni alguses Silmal.

ELFi talgujuhid Viljandimaal Veneveres 2016. aasta kevadel.

ELFi talgujuhid Soomaal Karuskose talu õuel 2015. aasta kevadel.

ELFi talgujuhid Snnal 2014

ELFi talgujuhid Sänna kultuurimõisas 2014. kevadel.

ELFi talgujuhid 2013. aasta kevadel Silmal.

ELFi talgujuhid sügisel 2012 Haeskas.

ELFi talgujuhid koolitusel Kõrvemaal, juuni 2010.