Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Vääna-Postil

Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Vääna-Postil 5. mai 2019

Tiivulised imetajad ja Peeter Suure merekindluse käigustik – kaks põnevat asja ühe hoobiga. Kui soovid oma teadmisi täiendada kõige selle osas, mis puudutab nahkhiiri ja ühtlasi näha sajandivanuseid militaarrajatisi, siis on Vääna-Posti talgu Sinu jaoks just õige koht.
Vaata lähemalt

Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Ülgasel

Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Ülgasel 27. aprill 2019

Väiksed ja karvased, laiade tiibadega, ööpimeduses vilkalt ringi lendavad ning rahvapärimuses kohati pelutava salapäraga ümbritsetud. Kas nahkhiired on hirmsad või hoopistükkis armsad? Tegelikult pole sellel küsimusel üldsegi tähtsust ja eks ilu on ju niikuinii vaataja silmades. Sootuks tähtsam on see, et talvituvate nahkhiirte arv Eestis on vähenemas ning siinjuures võib kahtlustada inimmõju.
Vaata lähemalt

Rammu saare talgud

Rammu saare talgud 12.-14. aprill 2019

Kevad on tulekul ning ELFi talguhooaeg saab alguse. Kutsume huvilisi osa võtma kukemarjanõmme taastamistöödest Rammu saarel, kus võtame maha mände ja põletame oksad lõkkes. Ihuliikmetesse mõnusat soojust toovale talgutööle lisaks jätkub Rammul aega vahvateks avastusteks nii kohalikus looduses kui pärandkultuuri objektidel.
Vaata lähemalt

Teeme Ära stardipakettide pakkimistalgud

Teeme Ära stardipakettide pakkimistalgud 29. märts ja 30. märts 2019

Traditsiooniliselt paneme Teeme Ära talgupäevaks kokku igale talgujuhile mõeldud stardipaketi, mis on motivatsiooniks ja abimeheks talgute korraldamisel. Pakid pannakse kokku koostööpartnerite toel ja vabatahtlike abil talgukorras.
Vaata lähemalt