Toeta loodushoidu ja hakka ELFi püsiannetajaks!

Talgukalender

 • Vormsi talgud II

  Vormsi talgud II 6.-8. oktoober 2017

  Aasta aastal järel kutsub Vormsi talgulisi tagasi. Nagu ütleb vanasõna, küll hea lugu laseb ennast kaks korda laulda. Vormsile võibki sõita igal ajal, ent sügisene talgureis toob kokku mitu head: kaunid mereäärsed maastikud, füüsilise töö värskes õhus ja talguliste toreda seltskonna. Muuseas, Rumpo poolsaare elukeskkonda hindab kõrgelt ka harilik tundrasamblik, kellele see on ainsaks elupaigaks Eestis.

  Vaata lähemalt

 • Vormsi talgud I

  Vormsi talgud I 29. september - 1. oktoober 2017

  Sügisvärvides Vormsi saar oma mitmekesise looduse ja sõbralike inimestega ootab ka sel sügisel ELFi talguliste abikäsi. Rumpo poolsaare loopealse taastamiseks toimuvad talgud seisavad hea aastasadu rannaootslaste elupaigaks olnud Vormsi pärandmaastike säilimise ja hea käekäigu eest.

  Vaata lähemalt

 • Maailma VIII ELFi moositalgud Palupõhjas

  Maailma VIII ELFi moositalgud Palupõhjas 22. - 24. september 2017

  Looduskaitse vabatahtlike töised retked olulistesse elupaikadesse on ülemailmne järjest kasvav nähtus. Kuid seda, et neile väljasõitudel nauditakse hommikupudrul talguliste oma keedetud moosi juhtub vist ainul ELFi talgutel. See on nii sellepärast, et juba kaheksa aastat tagasi taipas grupp taibukaid talgulisi et kui suvine heinatöö toob talvise hingerahu, siis suvisele hingerahule aitab kaasa sügisene moositegu. Vaata lähemalt

 • Kõretalgud ja loodusfilmid Matsalus

  Kõretalgud ja loodusfilmid Matsalus 22. - 24. september 2017

  Loodusest elamuste saamiseks on kõige vahetum viis looduses viibimine - kohalolek kõigi meelte ja mõtetega. Kohe järgmine viis oma vahetuse ja elamuslikkuse poolest on kindlasti hea loodusfilmi vaatamine. 
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Täna koguneb poolsada inimest Palupõhja haruldast puisniitu hooldama 20. juuli 2017

  Täna, 20. juulil kogunevad kümned vabatahtlikud talgulised Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja suvekooli haruldast puisniitu niitma, sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.
  Loe edasi

 • 5 põhjust suvetalgutel osalemiseks 27. juuni 2017

  Juuni alguses kuulutas Eestimaa Looduse Fond välja talgute suvehooaja, mille kestel on igaühel võimalik mitmetel talgureisidel Eestis ja Valgevenes. Loodustalgud pole üksnes ennastsalgav töörühkimine ülla eesmärgi nimel, vaid pakub ka osalejale nii mõndagi. Saagu siis ära toodud viis põhjust, miks sellel suvel talgureis ette võtta.
  Loe edasi

Hoia end kursis