Toeta loodushoidu ja hakka ELFi püsiannetajaks!

Talgukalender

 • Kõretalgud ja loodusfilmid Matsalus

  Kõretalgud ja loodusfilmid Matsalus 22. - 24. september 2017

  Loodusest elamuste saamiseks on kõige vahetum viis looduses viibimine - kohalolek kõigi meelte ja mõtetega. Kohe järgmine viis oma vahetuse ja elamuslikkuse poolest on kindlasti hea loodusfilmi vaatamine. 
  Vaata lähemalt

 • Must-toonekure talgud Piirsalus

  Must-toonekure talgud Piirsalus 15. - 17. septembril 2017

  Tänavused esimesed must-toonekure talgud viivad meid Läänemaale. Just seal kandis tegutseb must-toonekurg Pirsu, kelle heaks me sedakorda tööd teeme.
  Vaata lähemalt

 • Talgud Rammu saarel II

  Talgud Rammu saarel II 8. - 10. september 2017

  Pole paremat rohtu sügiskuudel saabuma kippuva rammestuse vastu, kui kukemarjanõmme taastamise töö Rammu saarel. Enda liigutamine aitab kindlasti hästi liikmete kangeks jäämise vastu igal pool, aga Rammul saab end liigutada väga kaunis ja põnevas kohas loodusele kasu tuues. Nii virgub ka vaim.  Vaata lähemalt

 • Kadakased talgud Kassaris

  Kadakased talgud Kassaris 24.-27. august 2017

  Hiiumaa rannikule mõeldes kangastub esimese hooga kõrge liivane merevee ja tuule pidevas meelevallas olev looduslik supelrand. Selliseid on seal saarel tõesti palju, kuid on ka neid, mis laugelt alles hiljuti merest kerkinud ning kariloomade mõjul rannaniiduks kujunenud.
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Täna koguneb poolsada inimest Palupõhja haruldast puisniitu hooldama 20. juuli 2017

  Täna, 20. juulil kogunevad kümned vabatahtlikud talgulised Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja suvekooli haruldast puisniitu niitma, sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.
  Loe edasi

 • 5 põhjust suvetalgutel osalemiseks 27. juuni 2017

  Juuni alguses kuulutas Eestimaa Looduse Fond välja talgute suvehooaja, mille kestel on igaühel võimalik mitmetel talgureisidel Eestis ja Valgevenes. Loodustalgud pole üksnes ennastsalgav töörühkimine ülla eesmärgi nimel, vaid pakub ka osalejale nii mõndagi. Saagu siis ära toodud viis põhjust, miks sellel suvel talgureis ette võtta.
  Loe edasi

Hoia end kursis