Toeta loodushoidu ja hakka ELFi püsiannetajaks!

Talgukalender

 • Talgud Valgevenes Polesjes

  Talgud Valgevenes Polesjes 18.-24. juuni 2018

  Silmapiiril terendavad madalsood ja valgete tüvedega kased ning õhtuti kaikuvad põlluservades rukkirääkude hüüud. Külatanumaid ilmestavad siniseks raamitud akendega vanad talumajad ning slaavlaste südamlik külalislahkus teeb hinge soojaks. Maastik näib korraga nii tuttavlik kui ka võõrapärane: just nii võiks kokku võtta Valgevene iseloomustuse. Kas tahaksid seda kõike oma silmaga näha ja sealse looduse kaitsel abiks olla? See võimalus avaneb juba juunis, sest kolmandat aastat järjest jätkub vahva traditsioon: koostöötalgud Eesti ja Valgevene vahel. Tänavused talgud viivad meid Lõuna-Valgevenesse Sporovsky kaitsealale. Vaata lähemalt

 • ELFi suvekooli järeltalgud Palupõhjas

  ELFi suvekooli järeltalgud Palupõhjas 22.-24. juuli 2018

  22. juuli, pühapäeva õhtupoolikul koguneme Palupõhjas, et viia lõpuni heinategu Palupõhja ümbruse puisniitudel, millega tublid talgulised suvekooli käigus juba algust tegid. Vajadusel niidame vikatitega veel heina, riisume niidetud heina kokku ja kanname puisniidult ära. Tööd jagub teisipäeva, 24. juuli õhtuni.
  Vaata lähemalt

 • ELFi talgute suvekool Palupõhjas

  ELFi talgute suvekool Palupõhjas 19.-22. juuli 2018

  Eestimaa Looduse Fondi talgute suvekool tuleb taas! Juba viiendat korda saavad talgusõbrad kesksuvel kokku, et üheskoos vikatitega puisniidul heina niita, töö tegemise vahele põnevaid ettekandeid ja pärimusmuusikat kuulata ning head seltskonda nautida.

  Suvekool toimub ka sel aastal Palupõhjas, Tartumaal. See on üks ehe paik Emajõe kaldal sügaval Alam-Pedja Looduskaitsealal. Niitmistööd teeme Palupõhja ümbruse niitudel, suvekooli elu keerleb Palupõhja Looduskooli territooriumil.

  Vaata lähemalt

 • Konnade üle tee aitamise talgud

  Konnade üle tee aitamise talgud Aprill 2018

  Üha enam pikenev päev ja soojendav päike utsitavad loodust tagant, käes on ärkamise aeg! Ärkamas on ka konnad, kes asuvad talvekodust kudemisalade poole teele mööda ürgseid rändeteid. Paraku ristuvad need inimeste liikumisradadega, kus igal aastal hukkub autorataste all loendamatu arv kahepaikseid.
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Pakume tööd talgukorraldajale 15. aprill 2018

  Otsime Eestimaa Looduse Fondi talgute meeskonda täiendavat talgukorraldajat, kes rõõmsameelselt, kartmata rutiinseid rehkendusi ja ootamatuid sehkendusi, aitaks korraldada mõnusaid ja mõjusaid looduskaitseliste tööde talguid erinevatel kaitsealadel. Loe edasi

 • Euroopa vabatahtlik teenistus Bretagne's 2. aprill 2018

  Tänavu juulis-augustis on neljal Eesti noorel vabatahtlikul taas võimalus meie partnerorganisatsiooni Etudes et Chantiers juures Bretagne’s Prantsusmaal avardada oma teadmisi traditsioonilisest arhitektuurist ja restaureerimisest; taustaks Bretagne ilusad ja salapärased pärandmaastikud. “Team of Volunteers for Heritage – Strollad Ar Glad” ja "Breton Team of Volunteers – Strollad Breizh"  puhul on tegemist kahe omavahel seotud lühiajalise Euroopa Vabatahtliku Teenistuse (EVS) projektiga, mille vahel saad valida. Loe info hoolega läbi ning saada oma sooviavaldus teele.
  Loe edasi

Hoia end kursis