Toeta loodushoidu ja hakka ELFi püsiannetajaks!

Talgukalender

 • Pruuni lõikeheina talgud Rannapungerjal II

  Pruuni lõikeheina talgud Rannapungerjal II 21. novembril 2017

  Järvevälja kaitseala tuumiku moodustab alates 1967. aastast kaitse all olev Rannapungerja luiteväli, mis on väheseid looduslikus seisundis säilinud ning suuremast ehitustegevusest mõjutamata kompaktseid taimestunud luitealasid Peipsi rannikul.
  Vaata lähemalt

 • Must toonekure talgud Karulas II

  Must toonekure talgud Karulas II 24. - 26. november 2017

  Karula rahvuspargi maastikud ja sealne loodus on Eesti mõistes väga ainulaadne. Karulas asub Kagu-Eesti suurim metsamassiiv, mis ulatub kaugelt üle rahvuspargi piiride. Mets katab üle 70% rahvuspargi pindalast.
  Vaata lähemalt

 • Pruuni lõikheina talgud Rannapungerjal

  Pruuni lõikheina talgud Rannapungerjal 3.-5. november 2017

  Mis võiks olla toredam, kui keset sügise ilu Peipsi kallastel talgutööd teha? Peipsi järve põhjarannik oma liivaluidete ja valgusküllaste männimetsadega on kõrgelt hinnatud puhkusepaik. Luitestiku ja looduslike elupaikade kaitseks turismi mõju eest on loodud siia ka Järvevälja maastikukaitseala, kus kasvab II kategooria kaitsealune taim pruun lõikhein.
  Vaata lähemalt

 • Must-toonekure talgud Karulas I

  Must-toonekure talgud Karulas I 20. - 22. oktoober 2017

  Karula rahvuspargi maastikud ja sealne loodus on Eesti mõistes väga ainulaadne. Kuigi inimene on seal juba aastatuhandeid elanud ja tegutsenud, on tänu piirkonna reljeefsele pinnavormile paljud metsad jäänud intensiivsest majandamisest välja ning säilinud looduslähedasena.
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Täna koguneb poolsada inimest Palupõhja haruldast puisniitu hooldama 20. juuli 2017

  Täna, 20. juulil kogunevad kümned vabatahtlikud talgulised Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja suvekooli haruldast puisniitu niitma, sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.
  Loe edasi

 • 5 põhjust suvetalgutel osalemiseks 27. juuni 2017

  Juuni alguses kuulutas Eestimaa Looduse Fond välja talgute suvehooaja, mille kestel on igaühel võimalik mitmetel talgureisidel Eestis ja Valgevenes. Loodustalgud pole üksnes ennastsalgav töörühkimine ülla eesmärgi nimel, vaid pakub ka osalejale nii mõndagi. Saagu siis ära toodud viis põhjust, miks sellel suvel talgureis ette võtta.
  Loe edasi

Hoia end kursis