Toeta loodushoidu ja hakka ELFi püsiannetajaks!

Talgukalender

 • Pruuni lõikheina talgud Rannapungerjal

  Pruuni lõikheina talgud Rannapungerjal 3.-5. november 2017

  Mis võiks olla toredam, kui keset sügise ilu Peipsi kallastel talgutööd teha? Peipsi järve põhjarannik oma liivaluidete ja valgusküllaste männimetsadega on kõrgelt hinnatud puhkusepaik. Luitestiku ja looduslike elupaikade kaitseks turismi mõju eest on loodud siia ka Järvevälja maastikukaitseala, kus kasvab II kategooria kaitsealune taim pruun lõikhein.
  Vaata lähemalt

 • Must-toonekure talgud Karulas I

  Must-toonekure talgud Karulas I 20. - 22. oktoober 2017

  Karula rahvuspargi maastikud ja sealne loodus on Eesti mõistes väga ainulaadne. Kuigi inimene on seal juba aastatuhandeid elanud ja tegutsenud, on tänu piirkonna reljeefsele pinnavormile paljud metsad jäänud intensiivsest majandamisest välja ning säilinud looduslähedasena.
  Vaata lähemalt

 • Vormsi talgud II

  Vormsi talgud II 6.-8. oktoober 2017

  Aasta aastal järel kutsub Vormsi talgulisi tagasi. Nagu ütleb vanasõna, küll hea lugu laseb ennast kaks korda laulda. Vormsile võibki sõita igal ajal, ent sügisene talgureis toob kokku mitu head: kaunid mereäärsed maastikud, füüsilise töö värskes õhus ja talguliste toreda seltskonna. Muuseas, Rumpo poolsaare elukeskkonda hindab kõrgelt ka harilik tundrasamblik, kellele see on ainsaks elupaigaks Eestis.

  Vaata lähemalt

 • Vormsi talgud I

  Vormsi talgud I 29. september - 1. oktoober 2017

  Sügisvärvides Vormsi saar oma mitmekesise looduse ja sõbralike inimestega ootab ka sel sügisel ELFi talguliste abikäsi. Rumpo poolsaare loopealse taastamiseks toimuvad talgud seisavad hea aastasadu rannaootslaste elupaigaks olnud Vormsi pärandmaastike säilimise ja hea käekäigu eest.

  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Täna koguneb poolsada inimest Palupõhja haruldast puisniitu hooldama 20. juuli 2017

  Täna, 20. juulil kogunevad kümned vabatahtlikud talgulised Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja suvekooli haruldast puisniitu niitma, sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.
  Loe edasi

 • 5 põhjust suvetalgutel osalemiseks 27. juuni 2017

  Juuni alguses kuulutas Eestimaa Looduse Fond välja talgute suvehooaja, mille kestel on igaühel võimalik mitmetel talgureisidel Eestis ja Valgevenes. Loodustalgud pole üksnes ennastsalgav töörühkimine ülla eesmärgi nimel, vaid pakub ka osalejale nii mõndagi. Saagu siis ära toodud viis põhjust, miks sellel suvel talgureis ette võtta.
  Loe edasi

Hoia end kursis