Sel suvel on tulemas palju võrratuid talguid!

Juulis ootame Sind appi Suvekooli järeltalgutele Palupõhjas (22.-24.07), Käina lahe äärde (26.-29.07) ja vereva lemmaltsa tõrjele Karulasse (30.07-01.08).

Talgukalender

 • Orhideetalgud Saarnaki laiul

  Orhideetalgud Saarnaki laiul 1. - 5. september 2018

  Saarnaki laid on koht, millest paljud on kahtlemata kuulnud, kuid vähem on seda maakildu omaenda silmadega näinud inimesi. Tegemist on tõeliselt võluva laiuga, kus taluõuel istudes ja ümberringi paiknevaid taastatuid hooneid vaadates oled justkui ajas sada aastat tagasi rännanud.
  Vaata lähemalt

 • Rüditalgud Abruka saarel

  Rüditalgud Abruka saarel 25. - 28. august 2018

  Püsiv asustus Abrukal pärineb 18. sajandist ja kuigi tänapäeval on saar tegemas läbi metamorfoosi pigem suvituspaigaks, on siin siiski õnneks ka veel aastaringset asutust säilinud. Abrukal kohtame rikkalikult pärandkultuuri nii vanade talukohtade, tuulikute kui ka surnuaia näol. 
  Vaata lähemalt

 • Niidurüdi talgud Käina lahe ääres II

  Niidurüdi talgud Käina lahe ääres II 23. - 26. august 2018

  Sellel korral pakime oma seljakotid ja seilame oma vaprate kaastalguliste nõu ja jõuga appi Käina lahe äärde. Tubli talupere on oma rannaniitu lindude ja muu elustiku jaoks hooldanud aastaid, kuid kuna seal on kadakas eriti kange levima, on kindlasti vaja ka meie talguliste panust, et võsale uut ja vana näidata. Sel talgul liituvad meiega ka rahvusvahelised vabatahtlikud. Kuni 12. juulini on 18-26 aastastel noortel võimalus osaleda ELFi suvistel talgutel kõigest 1 euro eest! Pakkumine kehtib kõikidel suvistel talgutel. http://talgud.ee/lugu/eripakkumine-noortele-talgutele-uhe-euro-eest

  Vaata lähemalt

 • Nahkhiiretalgud Kloostri mõisavaremetes

  Nahkhiiretalgud Kloostri mõisavaremetes 19. - 22. august 2018

  Eestist on leitud tervelt 14 liiki nahkhiiri. Paljud neist on aga siin oma leviala põhjapiiril ning seetõttu haruldased. Kuna siinmail ei leidu piisavalt palju looduslikke koopaid, kus nahkhiired saaksid talveunes karmi talveaja mööda saata, sõltuvad need tiivulised loomakesed inimkätega loodud rajatistest. Talvituvaid nahkhiiri leidub näiteks vanades kaevanduskäikudes, keldrites, kindlustes ja muudes hoonetes.  Kuni 12. juulini on 18-26 aastastel noortel võimalus osaleda ELFi suvistel talgutel kõigest 1 euro eest! Pakkumine kehtib kõikidel suvistel talgutel. http://talgud.ee/lugu/eripakkumine-noortele-talgutele-uhe-euro-eest
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Eripakkumine noortele: talgutele ühe euro eest! 27. juuni 2018

  ELFi talgud on suurepärane koht, kus lisaks kehale ja vaimule kasulikule tööle ning looduskaunite paikade väisamisele saada juurde uusi vahvaid sõpru-tuttavaid. Selle pärast innustame igas vanuses mehi ja naisi talgutel osalema. Teadupärast võib aga (üli)õpilastel ja iseseisvat elu alustavatel noortel osalemine raha taha jääda. 2014. aastal pakkusime noortele talgulistele võimalust osaleda ELFi talgutel kõigest ühe euro eest. Tänavu tuleb see võimalus taas!
  Loe edasi

 • Eestimaa Looduse Fondi talgusuvi tuleb sumisev 7. juuni 2018

  Eestimaa Looduse Fondi (ELFi) 19. talgusuvi on alanud. Looduskaitse mõtet, elurikkust ja traditsiooniliste töövõtete omavahelisi seoseid tutvustavad ja hulka kasulikku tööd ära teha plaanivad talgureisid keskenduvad sel aastal kimalastele. ELFi talgute kodulehel on kõigil huvilistel valida 20 eripärase talgureisi vahel, mis viivad nii väikesaartele, maalilistele niitudele kui ka raskesti ligipääsetavatesse rabadesse.
  Loe edasi

Hoia end kursis